Pamoka „Elektros krūvis, kaip jį patirti?“

2023-02-01
Rytoj visi laukiami tradicinėje Tu bi-Švat mugėje, skirtoje žydų Naujųjų medžių metų šventei! Ypač jos laukia ją rengę pradinukai. Pavyzdžiui, Rasos Judickienės 2B klasė prieš mugę net „pasikrovė teigiamos elektros energijos“ ir „įsielektrino emocionaliai“ nuo nekantraus laukimo!
„Įsielektrinę ir pasikrovę jėgų esam pasiruošę rytojaus prekybai!, – teigia vaikai, o auklėtoja dar papildo, kad 50 procentų mugės pelno bus skiriama mokyklos reikmėm!
O tinkamai emociškai „pasikrauti“ mugei antrokams padėjo mūsų Gimnazijos IT mokytojas Martynas Šapurovas – antrokės Majos ir šeštoko Dovydo tėtis – pravedęs pamoką „Elektros krūvis, kaip jį patirti?“ Vaikai savo rankomis atliko laboratorinius tyrimus ir įžiebė lemputę. O taip pat matavo savo penalo turinio daiktų laidumą. Ir suprato – elektra, kaip ir emocijos, gyvenime yra labai svarbus dalykas!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas