Pamoka apie knygą „Nukas“ su iliustratore Lina Itagaki

2022-11-21
Paprasta (kaip iš pradžių pasirodė) pamoka apie „Metų knygos rinkimų 2021“ nominantę vaikų knygų kategorijoje – knygą „Nukas“ su nepakartojama iliustratore Lina Itagaki mūsų Gimnazijos 1B vaikams tapo nepaprastai įdomia ir įsimintina!
Nukas yra nepaprastas berniukas. Juk visiems būna, kad kartais mes negirdime, ko nenorime girdėti, ar nematome, ko nenorime matyti. O Nukas iš tikrųjų kartais nieko nemato, o kartais nieko negirdi. Net tėvai netikėjo, manė apsimetinėja. O pasirodė, kad taip yra iš tiesų! Dar įdomu tai, kad kai Nukas nemato, jis labai gerai girdi. O kai nieko negirdi – labai gerai mato. Jau susimaišėte? Žinokite, iliustruotoja Lina, piešdama knyga, irgi nuolat maišėsi. Ir dabar, atsivertusi kurį nors puslapį, turi gerai pagalvoti, ar čia apie girdėjimą, ar apie negirdėjimą, o gal apie matymą, o gal nematymą?
„Skaitydami knygą, vaikai kartu su pas mus į svečius atėjusia nuostabia iliustratore Lina, pabandė įsijausti į Nuko situaciją, po to kartu pasitikrino kaip jiems tai pavyko, o taip pat galėjo užsimerkę pasinerti į garsų pasaulį ir pabandyti išgirsti tai, ko nematė“, – pasakojo 1B auklėtoja Vaidota Macienė, dėkodama ne tik už originalią kūrybinę edukaciją iliustracijų autorei, bet ir už nuostabius autografus.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas