ORT delegacijos vizitas Gimnazijoje

2023-02-27
Mūsų mokykloje svečiavusiai delegacijai: pasaulinio ORT žydų švietimo tinklo vadovams ir direktoriams iš įvairių Ukrainos, Moldovos, Latvijos ir Estijos World ORT ORT mokyklų ir mokymo centrų garbei buvo organizuota Netradicinė STEAM diena. Nuoširdžiai dėkojame mokyklos direktorei, ir visai administracijai, mokytojams, mokyklos darbuotojams, tėvams ir vaikams, puikiai parengusiems bei sudalyvavusiems šioje tiksliųjų ir gamtos mokslų, menų, kūrybos ir inžinerijos STEAM šventėje.
Svečiai liko nustebinti bei sužavėti mūsų esamais ir būsimais itin žingeidžiais ir labai talentingais mokslininkais, menininkais, technologijų mėgėjais, inžinieriais-konstruktoriais, laboratorijos ekspertais ir tiesiog kūrybiškais bei linksmais mūsų didelės ir draugiškos Šolomo Aleichemo šeimos nariais!

Netradicinė STEAM diena mūsų Gimnazijoje:
👉Tyrimas „Vandenilio peroksido skaidymas naudojant biologinius ir cheminius katalizatorius“
👉Šviesos lūžio tyrimas
👉Apskritimo ilgio matavimas su EV 3 robotais
👉Tyrimas „CO2 kiekio iškvepiamame ore matavimas"
👉Sauso ledo gaminimas
👉Mokinių kūrybinių darbų demonstravimas
👉Paprastos elektroninės grandinės surinkimas.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas sukurtas