„Obuolio draugai“ programa

2021-09-23
Labai džiaugiamės, kad šiais mokslo metais pradedame įgyvendinti vaikų emocinių ir elgesio problemų prevencijos programą „Obuolio draugai“ 2-3 klasėse. „Obuolio draugai“ yra „Zipio draugų“ programos tęsinys.
Obuolio draugų programą sudaro šešios dalys arba temos: „Jausmai“, „Bendravimas“, „Draugystė“, „Problemų sprendimas“, „Pokyčiai“ ir „Mes galime įveikti“. Kiekvienai temai skirtos 4 valandėlės. Mūsų gimnazijoje valandėles ves specialiai paruošti specialistai: socialinė pedagogė ir psichologė.
Programa „Obuolio draugai“ padeda ugdyti vaikų socialinius ir emocinius sunkumų įveikimo gebėjimus: moko vaikus suvokti ir kalbėti apie jausmus, pasakyti tai, ką nori pasakyti, įdėmiai išklausyti, susidraugauti ir išsaugoti draugystę, kreiptis pagalbos ir padėti aplinkiniams, įveikti vienišumą, atstūmimą, patyčias ar priekabiavimą, spręsti konfliktus, lengviau išgyventi pasikeitimus, netektis ir netgi mirtį.

Daugiau apie „Obuolio draugų“ programą rasite čia.
Kilus klausimams galite kreiptis į gimnazijos specialistes el.paštu: socpedagogeviktorija@gmail.com ir psichologebeata@gmail.com
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas