Nemokamos psichologų ir psichiatrų konsultacijos

2021-02-08
Gimnaziste!

Kaip jautiesi?
Pervargai?
Jautiesi vienišas?
Sekina karantinas?..

10-12 klasių moksleiviai gali kreiptis į specialistus ir gauti iki 20 nemokamų konsultacijų per metus. Medicinos psichologai, psichoterapeutai, turintys ilgametę patirtį dirbdami tiek su psichikos ligų prevencija, tiek su jų gydymu, konsultuoja ir gyvai, ir nuotoliniu būdu: Skype, Messenger, Zoom, Viber ir kt. programėlėmis.

Visos konsultacijos yra konfidencialios – tai, ką aptarsi su specialistu, liks tik tarp judviejų. Vienos konsultacijos trukmė – 1 val.

Jei moksleiviui karantino metu norisi pasikalbėti su psichologu, siūlome atrasti ramią vietą namuose: tai gali būti nenaudojamas kambarys, balkonas ar kita erdvė, kur neblaškytų namiškiai. Jei namie sunku atrasti ramų kampelį, rekomenduojame rasti ramią vietą lauke arba, pvz., skambinti iš automobilio. Svarbiausia, kad konsultacijos metu neblaškytų pašaliniai žmonės.

Karantinui pasibaigus kviečiame apsilankyti „Asmens sveikatos klinikoje“, įsikūrusioje Žalgirio g. 90, Vilniuje.

Kviečiame registruotis:
– telefonu +37065211903 arba +37052607636
– parašius mums žinutę „Asmens sveikatos klinikos“ Facebook paskyroje – užpildžius registracijos formą https://asklinika.lt/registracija.

Registruojantis komentarų skiltyje būtinai parašykite, kad registruojatės projekto „Vaikų ir paauglių individualaus bei grupinio psichologinio klimato mokyklose gerinimas“ konsultacijai.

Nemokamos konsultacijos teikiamos įgyvendinant bendrą licencijuotos klinikos „Asmens sveikatos klinika“ (Všį „Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centras“) ir partnerio VŠĮ „Pal. J. Matulaičio šeimos pagalbos centras“ projektą.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas