Neapykantai – ne! Meilei – taip!

2022-06-23
Prisimindami mūsų gimnazijoje vykusias ,,Neapykantos kalbos dirbtuves” ir 8A klasės (auklėtoja Evelina Karčiauskienė) pravestą šabatą šia aktualia tema, dar kartą atsakingai pareiškiame, kad esame kategoriškai prieš bet kokios neapykantos kurstymą ir mūsų mokykloje, ir šeimoje, ir visuomenėje.
„Dirbtuves vedė grafikė, gyvenusi Japonijoje ir dirbusi video žaidimų kūrimo bendrovėje, iliustravusi ne vieną apdovanojimą pelniusią knygą (J.Vilė „Sibiro haiku“, R.Grybaitė „Grybo auksas“, A.Baranauskaitė „Nukas“), komiksistė – Lina Itagaki, – pasakoja mokytoja Evelina. – Dirbtuves gimnazijai dovanojo Lietuvos žmogaus teisių centras (LŽTC), projektą dalinai finansavo Europos komisija“.
Pristatome jums penkis komiksus, kurie buvo kuriami grupėse. Mokiniai mokėsi kartu ne tik kurti personažus ir istorijas personažams, bet ir saugoti brangiausią, ką turime – meilę.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas