Napoleono valdymo laikotarpis

2022-03-07
Didžiuojamės mūsų gimnazijos devintokėmis Kira Prokopenko ir Amelija Jakučiūnaite, kurios istorijos pamokoje pristatė savarankiškai atliktą užduotį apie Napoleono valdymo laikotarpį. Mergaitės ne tik itin įdomiai papasakojo, kas yra sėkmingas ir nesėkmingas istorinis įvykis, pateikė pavyzdžių bei pavaizdavo laiko juostą įprasminančius vaizdinius. Pristatydamos savo užduotį ir įrodydamos, kad istoriją būtina mokytis gerai, jei nenorime kartoti jos klaidų, jos visus sužavėjo ir savo žiniomis, ir savo komunikaciniais įgūdžiais! Šaunuolės! ❤
Mergaičių istorijos mokytoja – Indrė Rutkauskaitė.
O Jūs, ar mylite istoriją?
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas