Mūsų pasididžiavimas – Emilija Miliajevaitė!

2023-04-14
Mūsų pasididžiavimas – 11-os Gimnazijos klasės mokinė Emilija Miliajevaitė. Ji kartu su savo fizikos mokytoja Marina Glodeniene Šv. Krištoforo gimnazijoje dalyvavo fizikos konferencijoje „Fizika aplink mus“ ir pristatė savo pačios atliktą tyrimą „Kraujas kaip Niutoninis ir Neniutoninis skystis“.
„Pranešimo metu Emilija prikaustė konferencijos dalyvius savo užsidegimu, įsigilinimu į temą, įdomiais atradimais, žingeidumu ir profesionalumu, – pasakoja mokytoja Marina. – Jos darbas apėmė ne tik fizikos, bet ir kitų gamtos mokslų dalykus. Labai didžiuojamės ir džiaugiamės Emilija!“.
Nuoširdžiausiai sveikiname Emiliją ir fizikos mokytoją Mariną su puikiais pasiekimais ir mūsų mokyklos vardo garsinimu! Linkime ir toliau mokslo pažinimo kelyje atrasti ir savo atradimais keisti pasaulį!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas