Mūsų pasididžiavimas – 4a klasės mokinys Sebastijanas Daniel Polionis

2022-09-06
Mūsų pasididžiavimas – 4A klasės mokinys Sebastijanas Daniel Polionis, tapęs daugybės garsiausių nacionalinių ir tarptautinių muzikinių konkursų ir festivalių laureatu bei nugalėtoju! Sveikiname nuoširdžiai!
Kaip pasakoja Egidija Žukauskienė – Sebastijano klasės auklėtoja – jis yra tikrasis „akordeono virtuozas“: „Mes didžiuojamės, kad mūsų klasėje turime tokį talentą. Tiek laimėti konkursų tikrai pavyksta ne kiekvienam net žinomam muzikantui!“. Pasak mokytojos, Sebastijanas yra puikus mokinys, geras draugas bei labai kilnus ir motyvuotas, daug ir su malonumu dirbantis vaikas. „Tik labai jau kuklus... , – papildo auklėtoja Egidija. – Todėl ir dabar skelbia tik savo apdovanojimus, bet ne savo paties nuotrauką“.
Visa mūsų Gimnazijos bendruomenė nuoširdžiai sveikina Sebastijaną ir linki, kad tas džiaugsmas, kurį jis dovanoja kitiems, fantastiškai atlikdamas garsiausius muzikinius kūrinius, lydėtų ir jį pati visą gyvenimą!
Sėkmės, tau, Sebastijanai! Lauksime tavo naujų laimėjimų ir... tavo nuotraukų!
O koks Jūsų mėgstamiausiais laisvalaikio užsiėmimas? Pasidalinkite su mumis!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas