Mūsų ketvirtokai rekomenduoja puikų filmą visai šeimai „Drugelio širdis“!

2022-04-11
Mokytojos Vaidotos Macienės 4b klasė šiandien žiūrėjo tik praėjusią savaitę pirmą kartą Lietuvoje parodytą režisierės Inesos Kurklietytės filmą vaikams „Drugelio širdis“. „Likome visi sužavėti ir sujaudinti..., – pasakoja mokytoja. – Pasivaikščiodami per Vingio parką ir besigrožėdami vis ryškiau pavasarėjančia gamta, kartu kalbėjome apie tai, kad šis filmas suteikia viltį, jog gėris visada nugali blogį. Bet tam, kad taip atsitiktų, mes neturime būti abejingi...“.
❤🧚‍♂️
Filmas pasakoja apie ypatingą berniuką Juozapą (aktorius Elijas Malinauskas) bei jo draugę drąsią mergaitę Rugilę (vaidina Vilnė Konstancija Abukevičiūtė). Jiedu nesutaria su padaužų gauja, kurio vadeiva – Benas (vaidina Mindaugas Balabonas) nuolat erzina keistai atrodantį Juozapą. Tačiau ilgainiui draugystė nugali tamsą. „Drugelio širdis“ yra viltingas filmas, įkvepiantis nebijoti būti kitokiu, nors kartu ir kalba apie labai aktualias ir Lietuvos mokyklose paplitusias patyčias.
Filmas „Drugelio širdis“ jau laimėjo prestižinį Europos vaikų filmų asociacijos (ECFA) apdovanojimą Belgijoje ir du apdovanojimus festivalyje Prancūzijoje, taip pat buvo atrinktas tarp geriausių Europos filmų jaunajai auditorijai. Filmas jau parodytas „Schlingel“, Miunsterio ir Švabijos Gmiundo festivaliuose Vokietijoje, „Cinekid“ Nyderlanduose, „Filem‘on“ festivalyje Belgijoje, Oulu festivalyje Suomijoje, socialinio kino festivalyje Prancūzijoje, festivaliuose Turkijoje bei Švedijoje.

Filmo anonsas.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas sukurtas