Mūsų gimnazijos sodą papildė obelys ir kriaušės!

2020-11-16
Šolomo Aleichemo ORT gimnazija jau ne pirmus metus dalyvauja Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose programoje. Programos organizatoriai pasodino mūsų gimnazijos sode 5 obelų ir 3 kriaušių sodinukus. Mūsų sodas padidėjo, netrukus vaikai mėgausis pačių užaugintais vaisiais!
Šis projektas įgyvendinamas vykdant Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose programą, kuri remiama ES lėšomis. Ją administruoja bei vykdo VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra kartu su Žemės ūkio ministerija.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas