Mokytojų kvalifikacijos kėlimas

2022-01-16
Vilniaus Šolom Aleichemo ORT gimnazijos pedagogai 2022-ius metus pasitiko, keldami savo kvalifikaciją. Ir kol visi mokiniai džiaugėsi žiemos atostogų malonumais, mes, mokytojai mokėmės.. Vieni iš kitų!

Mes išmokome:
✔️Komandos formavimo ir lyderystės pagrindų mus mokė mūsų kolegė technologijų mokytoja ekspertė Oksana Kietavičienė.
✔️ Su inovatyviais metodais mus supažindino istorijos mokytoja Indrė Rutkauskaitė ir biologijos mokytoja ekspertė Inga Viltrakienė.
✔️Didelė pedagogų bendruomenės dalis išklausė seminarą: „Mokytojas – pamokos dirigentas?“, kurį organizavo ir moderavo gimnazijos psichologė Beata Višniak-Bakšienė. Įdomu, kad nors šis seminaras buvo orientuotas į 1-3 m. dirbančius pedagogus, į jį susirinko gausus ir didesnį pedagoginį stažą turinčių mokytojų būrys.
Seminarą pradėjo direktoriaus pavaduotoja ugdymui ir anglų kalbos mokytoja metodininkė Lina Morkūnienė bei Metodinės tarybos pirmininkė ir lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Jurgita Palikevičiūtė. Toliau apie hibridinio ugdymo ypatumus pasakojo direktoriaus pavaduotoja ugdymui ir vyr. mokytoja Egidija Žukauskienė. Seminarą užbaigė mokymai, kurių metu Gimnazijos pedagogai turėjo įvardinti ir analizuoti savo jauseną pamokų metu, dalijosi įžvalgomis. Šią seminaro dalį vedė gimnazijos psichologė Beata Višniak-Bakšienė.
✔️Geografijos mokytoja metodininkė Kristina Malikėnienė surengė labai įdomų pristatymą „Pamokos uždavinio formulavimas, atsižvelgiant į mokinių individualius poreikius“

Esame įsitikinę – tobulumui ribų nėra! Todėl, planuodami kitus mokymus, džiaugiamės, savo būryje matydami tiek aktyvių, profesionalių ir ką tik į atsakingą, bet itin kilnų pedagoginį kelią įžengusių kolegų, kurie ne tik nuolat dalinasi patirtimi, bet ir aptaria kylančius iššūkius.
Esame šaunus, vieningas ir draugiškas kolektyvas – kartu stipriname savo dalykines, socialines, psichologines ir kt. kompetencijas! Ir visada laukiame Jūsų pasiūlymų dėl naujų mūsų mokymų temų!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas