MOKYKLOS BIBLIOTEKA SAKO AČIŪ!

2024-02-07
Pasibaigus knygų dovanojimo akcijai, paaiškėjo vienas dalykas: JŪS – NEPAKARTOJAMI TĖVAI, VAIKAI IR MOKYTOJAI! Ir jūs išties mylite savo mokyklą.
Biblioteka praturtėjo 182 knygomis, iš kurių net 92 – naujos.
Daugelis knygų – pasirašytos, į kitas vaikai klijavo lipdukus ir pasirašė bibliotekoje.


Sulaukėme ir nuostabių linkėjimų. Štai tokių.
„Skaityti – kaip valytis dantis. Kartais tingisi, nuobodu, bet būtina ir naudinga! Linkiu, kad visi skaitytų ne tik privalomas knygas! Rusnė, 5A klasė“;
„Lai kiekviena knyga pažadina nepaklusnių vaizduotę ir atskleidžia naujas paslaptis. Atsidurk tarp knygos puslapių tarsi tarp geriausių draugų ir drąsiai leiskis į nepakartojamus nuotykius. Sėkmės tau knygos kelionėje! Smiltė Dambrauskaitė, 5A klasė“.
„Tegul knyga tave nukels į kitą laiką, kitą vietą, kitą pasaulį. Atsiversk knygą ir keliauk ten, kur dar niekad nebuvai. Dovydas 12A klasė“.
Buvo žmonių, kurie dovanojo labai daug knygų, ir nepatingėjo kiekvienai parašyti trumpą anotaciją. „Tikiuosi, tau patiks ši knygą kaip ir man! Knyga liūdna, bet labai praplečia žinias apie tai, kokius sunkiai įsivaizduojamus sunkumus gali ištverti žmogus tremtyje. Kornelija Dūdytė, 8B klasė“.BIBLIOTEKININKĖS PRIZĄ – 30 eurų vertės boulingo klubo čekį – laimi 5A klasė!

Kodėl? Todėl, kad kai reikėjo pasirinkti vieną laimėtoją, paaiškėjo, kad daugiausiai kandidatų į pirmą vietą mokosi būtent toje klasėje! Klasei daugiausiai taškų pelnė Smiltė Dambrauskaitė, Rusnė Ustilaitė, Olivija Dūdytė, Jurgis Sagatauskas – už nuostabius linkėjimus (kuriems neatsispirtų jokia bibliotekininkė) ir knygų kiekius. Ačiū ir jų šeimoms.
Daugybė šeimų dovanojo daug ir gerų knygų – visiems žemai lenkiamės! Atskirai kiekvieno Jūsų nesuminėsi, visgi už išskirtinai puikų literatūros parinkimą ačiū Imbrasų, Legatų, Kuzminskių, Krugų, Sadykovų, Sazanovų, Venckų šeimoms.
Ir dar vienas ypatingas ačiū žmogui, kuris pirmasis atnešė į dar tuščią knygų lagaminą įdėjo gražiai kaspinėliu perrištas „Narnijos kronikų“ serijos knygas. Ir pasidarė ramu – viskas bus gerai, lagaminas pilnės. Tai mūsų visų mylima valytoja Mira Tomaševič!Trumpa ataskaita

Į lentynas prigužėjo visokio plauko trolių mumių, mažųjų princų, kakių makių ir mamulių mū, pūkuotukų ir padingtonų, o taip pat ir prietrankų, nevykėlių (kurie rašo dienoraščius) bei kitokių sąmyšio kėlėjų. Vaikai dievina D. Walliams kūrybą – ir jau visos knygos yra pasiskolintos.


Klasika – bibliotekos džiaugsmas. Gavome ir A. Lindgren knygų, ir naujai perleistų senų gerų kūrinių vaikams. Širdis džiaugiasi, kad pasipildė ir naujo leidimo klasikos kolekcija vyresniems. Laikom špygas, kad dabar ateitų skaityti!


Be grožinės literatūros, dovanų gavome dar keletą vaikiškų enciklopedijų ir netgi Salvadoro Dali kūrinių albumą!


Daug klasių parūpino įdomiausių knygų, bet 3B klasės dovanotos vaikų dievinamos Tomo Dirgėlos knygos – visos dar ir su autoriaus parašais!!! Ačiū.


Visokie vargšai šuniukai ir kačiukai – vieni mylimiausių vaikų herojų. Neapsigaukite – juos vilioja ne tik tas meilių akyčių žvilgsniukas iš viršelio. Turbūt ne, nes perskaitę jie ateina kitos, paskui trečios knygos iš šios serijos!


Tėvai visada įtaria, kad vaikai nelabai gaudosi finansuose. Jiems mistika, kiek kainuoja elektra, kuri naudojasi jiems neišjungus kompiuterio... O ir savaitės kišenpinigiai susivalgo per dieną. Ką jie darys, kai turės gyventi vieni? Tai dabar bibliotekoje turime pagalbos tais klausimais.


Ačiū labai už knygas anglų kalba – jau ko trūksta, tai trūksta bibliotekoje.


KAIP ŽADĖTA, mokyklą padvigubins dovanotų knygų skaičių. 92 knygos buvo naujos – ne mažiau šiemet per kelis pirkimus nupirks mokykla! Sąrašas bus paviešintas čia.
Nepamirškite, kad IR TĖVAI GALI SKOLINTIS KNYGAS iš mokyklos bibliotekos. Tai – puikus pavyzdys vaikams!
Viską galima (ir reikia) imti namo!

Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas