Mokslo metų baigimo ceremonija Taline

2022-06-06
Visi labai pasiilgome mūsų Gimnazijos „kūrybinių projektų sielos“ – hebrajų kalbos mokytojos Efrat Kedem. Kur gi ji šį kartą? Pasirodo... Estijoje! Šiame mieste veikianti mūsų bendradarbiavimo partnerė – Talino žydų mokykla – pakvietė mokytoją Efrat dalyvauti tradicinėje mokslo metų baigimo ceremonijoje. Ir jai suteikta garbė ne tik geriausių rezultatų įvairiose srityse, tokiose, kaip sportas, matematikos ir gamtos mokslai, anglų ar hebrajų kalbos ir pan., pasiekusiems mokiniams įteikti sertifikatus. Mokytoja Efrat taip pat apdovanojo ir jos kuruojamų Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos bei Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenės inicijuotų bendrų projektų: „Massa“, „Iš kartos į kartą“ ir kt. dalyvius Talino mokykloje. Beje, mokytoja Efrat papasakojo, kad Talino žydų mokyklos šventėje dalyvavo ir tėvai. O jų daina „Homeland Lesson“ laimėjo pirmąją vietą Ivrizion konkurse.
„Visiems savo mokiniams ir kolegoms Lietuvoje perduodu kuo šilčiausius linkėjimus iš Estijos. Lietuva tapo mano antraisiais mylimais namais, – pasakoja mokytoja. – Būdama Taline gyvenau šalia Lietuvos Ambasados. Vaikščiodama Talino jūros pakrante ilgėjausi lietuviškosios Baltijos ir labai svajojau pavirsti Senojo Talino simboliu – baltąja žuvėdra – ir kuo greičiau grįžti į savo mylimą Šolomo Aleichemo ORT Gimnaziją Vilniuje, nes ir čia mūsų laukia kupina malonių netikėtumų mokslo metų baigimo šventė ir apdovanojimai!“.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas