Mokonomika

2023-03-17
Swedbank organizuojamos didžiausios nuotolinės „Mokonomikos“ pamokos – mūsų Gimnazijoje visada labai laukiamos. Vyresnių klasių mokiniai kartu su geografijos mokytoja Kristina Malikėniene yra vieni iš 225 000 dalyvių iš visos Lietuvos, kurie aktyviai dirba ne vieną tarptautinį apdovanojimą pelniusios „Mokonomikos“ pamokose. „Stebėjome Luko Keraičio pasakojimą ,,Ką gali kuriantis dirbtinis intelektas?“, Lukos Lesauskaitės apmąstymus „Ar ateities pilietiškumo pamokos – interneto ir nuomonės formuotojų rankose?“ ir kitas itin įdomias bei naudingas pamokas, – įspūdžiais dalinasi mokytoja Kristina. – Esame smalsūs ir visada džiaugiamės, turėdami galimybę bent akimirkai nukeliauti į ateitį!“
„Mokonomika“ yra skirta visiems 1-12 klasių moksleiviams, kurių lauks net 24 pamokos tvarumo, pilietiškumo, finansinio raštingumo ir kitomis aktualiomis temomis. Visi pranešimai vyks 3 pogrupiuose ir vienu metu vyks skirtingoms klasėms: 1-4, 5-8 ir 9-12.
„Mokonomikos“ pamoka prisideda prie UNICEF ir UNESCO rengiamos „Didžiausios pamokos pasaulyje“, kurios tikslas kurti inovatyvias švietimo priemones, įgyvendinant Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas