Mokinių tarybos ir vadovybės dialogas

2023-11-18
Gimnazijos mokinių tarybos susitikimas su direktore. Džiaugiamės ir didžiuojamės nuoširdžiai palaikomu dialogu.
● Mokinių tarybos pirmininkė Marija: „Mums svarbu ir naudinga palaikyti tiesioginį santykį su mokyklos galva ir vadovybe. Galime aptarti rūpimus klausimus, problemas, jaučiamės girdimi, mūsų nuomonė vertinama, į ją atsižvelgiama priimant sprendimus. Man labai patiko, kad mūsų pokalbis vyko diskusijos pagrindu, kur visi – ir mokiniai, ir valdyba – galėjo pasisakyti. Pati direktorė ir mūsų pavaduotojos mums davė labai daug įdomių idėjų renginiams, akcijoms ir visai mūsų metų veiklai. Šiuo metu mes aktyviai planuojame savanorystės mugę bei ramią erdvę mokiniams.“
● Direktorė Ruth Reches: „Ši mokinių taryba – labai atsakinga, iniciatyvi ir teikianti daug vilčių! Mūsų mokinių taryboje – vaikai jau nuo 5 klasės, ne tik patys vyriausieji. Jie irgi yra bendruomenės dalis, tad nuo mažų dienų mokosi ne tik išsakyti savo poreikius, bet ir priimti tokius sprendimus, kurie nebūtinai bus palankiausi jam, bet bus geriausi – visiems.“
● Mūsų mokinių tarybos organizuotoje mugėje surinktos lėšos – net 400 Eur! – nukeliavo į Magen David Adom (Izraelio Raudonąjį kryžių) ir į organizaciją „Netaim“, su kuria bendradarbiauja mokykla ir kuri kasmet siunčia į mokyklą madrichus. Ačiū!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas