Meilės niekada nebus per daug!

2023-02-07
„Meilės niekada nebus per daug!“, – patvirtindama visos mūsų Gimnazijos bendruomenės nuomonę, teigia Mokinių tarybos pirmininkė Anabela Vaitkevičiūtė. Ir skelbia...:
„Meilės dienos paštas“ startuoja! 💌
Norite pasakyti kažką labai gražaus savo ar kitos klasės draugui? Suteikti džiaugsmo mylimai Mokytojai? Šilčiausiais žodžiais padėkoti mokyklos valgyklos „fėjoms“ už skanumynus ar apgaubti nuoširdžia meile visais nuolatos besirūpinantį mokyklos budėtoją?
Ateikite ir atsineškite savo gražiausią laišką! Meilės dienos pašto dėžutė jau laukia pirmųjų meilės atvirukų, sveikinimų ir linkėjimų!
Dėmesio! Nepamirškime nurodyti adresato! Laiškų tikrai niekas neskaitys, jie bus perduodami tiesiogiai adresatui, nes tai, kas juose parašyta, yra paslaptis! O mes juk mokame saugoti paslaptis! Galima, aišku, laiške ir nenurodyti autoriaus, jei norėtumėte padaryti tikrą siurprizą Meilės dienos proga!
Laiškai bus išimami ir išdalinami kiekvieną dieną iki vasario 10 d. Jeigu to, kam laiškas adresuotas, tuo metu mokykloje nebus, jo laiškas savo šeimininko lauks labai saugiai ir bus perduotas asmeniškai bet kuriuo patogiu metu.
Mylėkime vieni kitus ir būkime laimingi!
Su meile, Mokinių taryba
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas sukurtas