Makabi ORT komandos sportiniai laimėjimai!

2023-05-15
Maloniai kviečiame pasidžiaugti mūsų Makabi ORT komandos sportiniais laimėjimais!
👉 Makabi ORT stalo teniso komanda pirmojoje moterų lygoje iškovojo II vietą! Taip mūsų komanda pakilo į aukščiausią Lietuvos lygą ir kitąmet žais tarp 12 stipriausių šalies komandų. Perėjimą į aukščiausią lygą nulėmė sėkmingas pagrindinės komandos žaidėjos Netos Alon pasirodymas Play-off etape, kur ji rezultatu 3-0 nugalėjo lygos favoritę.
👉 Komanda, kurioje žaidžia LŽB narės ir bičiulės, aplošė Šiaulių ir Utenos komandas, o finale nusileido tik Jonavos komandai. Tai pirmas kartas stalo teniso istorijoje kai Makabi ORT komanda iškovoja garbę žaisti aukščiausioje Lietuvos lygoje. 😍 Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų merginomis ir linkime sėkmės kitąmet!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas sukurtas