LMS Vadovų klubo sesija

2023-04-12
Kol Jūs visi atostogaujate, mieli mokiniai, mūsų Šolomo Aleichemo Mokinių Taryba dalyvauja LMS Vadovų klubo sesijoje. Na gerai, iš tikrųjų ir Mokinių Taryba dabar atostogauja... Ir Jums linki taip pat visiems gerai pailsėti ir pasiruošti naujiems bendriems darbams!
O minėtoje sesijoje mūsų Mokinių Tarybos entuziastai vis dėlto iš tiesų dalyvavo ir aptarė lytinio ugdymo ir pilietiškumo stiprinimą mokyklose. Ką mes dar galime kartu nuveikti šiose svarbiose srityse, žvelgdami į iššūkius progresyviai bei šiuolaikiškai?
O gal ir Jūs turite pasiūlymų? Maloniai lauksime Jūsų laiškų bei komentarų!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas