Lietuvos žydų gelbėtojų dienos minėjimas

2023-03-16
Kovo 15-ąją mūsų šalyje pirmą kartą buvo minima Lietuvos žydų gelbėtojų diena. Ta ypatinga proga Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenėje buvo surengtas išskirtinis minėjimas. Jame kartu su kitais garbingais svečiais dalyvavo ir mūsų Gimnazijos direktorės pavaduotoja neformaliam ugdymui Julija Segal bei 10 ir 11 klasių mokiniai. Dėkojame Lietuvos žydų bendruomenei už prasmingą, jautrų, itin nuoširdų ir meniškai kilnų renginį bei reikšmingą bendradarbiavimą.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas