Lietuvos sporto klubo „MAŽOJI MAKABIADA“ dalyviai

2022-11-16
Lietuvos sporto klubo „MAŽOJI MAKABIADA“ dalyviai – Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos moksleiviai!
Moksleivių atostogų metu vykusiose varžybose savo jėgas 5 sporto šakose – stalo tenise, futbole, krepšinyje, tinklinyje ir badmintone išbandė patys drąsiausi! Vilniaus miesto „Tauro“ sporto salėje vyko stalo teniso, futbolo, krepšinio ir tinklinio rungtys, o Puškino mokykloje – badmintono varžybos. Varžybas stebėjo daug sporto mylėtojų. Tarp jų – ir Lietuvos žydų bendruomenės pirmininkė Faina Kuklensky. 
Krepšinio varžybose mūsų Gimnazijai atstovavo fizinio ugdymo mokytojas Mantas Mikutavičius bei 12 klasės mokiniai: Matas Dudėnas, David Ochvong. Futbolo varžybose žaidė: 7A klasės mokiniai Avin Nikita, Patrikas Žvironas, Libman Ašer ir dvyliktokas Matas Dudėnas. 
Badmintono varžybose kartu su kūno kultūros mokytoja Vilija Tarailienė dalyvavo 12 klasės merginos: Lukrecija Dapkutė, Auksė-Atėnė Subačiūtė, Gerda Urbšytė ir 7a kl. mokinė Gabija-Pesia Berger. O taip pat 6B klasės moksleivis Oliveris Garas.
Nuoširdžiai sveikiname visus varžybų dalyvius, kurie pasipuošė atminimo medaliais bei asmeninėmis dovanomis.
Dėkojame visiems, mylintiems sportą ir savo pasiekimais puošiantiems mūsų mokyklos garbę!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas sukurtas