Lietuvos mokytojo rinkimai

2023-01-15
Dėmesio! Mūsų Gimnazijos pasididžiavimas – pradinių klasių mokytoja, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, mūsų bendruomenės lyderė ir puiki kolegė Egidija Žukauskienė, 4A klasės tėvelių ir vaikų iniciatyva, nominuota dalyvauti projekte „Lietuvos mokytojas 2023“! Kviečiame palaikyti mokytoją Egidiją, kuri visada padėjo ir patarė, kai to labiausiai reikėjo, sužavėjo savo atsidavimu, mokymu ir tapo tikra mūsų heroje! Ačiū tėveliams už malonų bendradarbiavimą!
Atiduokime savo simpatijas ir parodykime, kad mokytojos Egidijos įdėtas darbas yra be galo vertinamas.

Balsuokime čia.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas