Lietuvos istorijos žinovo konkursas

2023-03-12
Markas Tulijus Ciceronas – romėnų politikas, retorikas, filosofas ir rašytojas teigė, kad istorija – tikras praeities liudininkas, tiesos šviesa, gyvoji atmintis. Jam pritaria visi istoriją mylintys mūsų mokyklos mokiniai. Šeši iš jų – Jokūbas Pauža, Domas Šeibokas, Simonas Schroeter iš 8B (mokytoja Indrė Rutkauskaitė) ir Arnas Jodelis, Ąžuolas Račinskas, Mykolas Stasiulionis iš 7B (mokytoja Roberta Nevieraitė) dalyvavo Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos organizuotame Lietuvos istorijos žinovo konkurse, vykusiame LR Seime, istorinėje Kovo 11-osios salėje.
Nuoširdžiai sveikiname visus, bet ypač – Ąžuolą Račinską, 5-8 klasių grupėje užėmusį 2 vietą.
Dėkojame mokinius rengiančioms mokytojoms!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas