Labdaringas apsilankymas Šiauliuose

2023-12-22
Gruodis – dovanų metas. Devintokai nusprendė, kad dovanų labiausiai reikia senoliams. Patys nusprendė, kad labiausiai pravers vitaminai, žuvų taukai ir saldumynai, įdėjo daug širdies pakuodami. Galiausiai anksti ryte sėdę į traukinį, po kelių valandų su klasės vadove Zita jau beldėsi į Šiaulių miesto savivaldybės globos namų duris.
Čia užsibuvome. Galinčius šokti pamokėme žydiškų šokių. Išdalinome dovanėles. Bet svarbiausia, mokėjome pakalbinti senjorus, mokėjome juos išklausyti.
Vėliau laukė pažintis su Šiauliais. Aplankėme miesto simbolį – Auksinį berniuką ir šiauliečių pamėgtą Geležinę lapę. Pasigrožėjome centrine Prisikėlimo aikšte ir miesto kalėdine egle.
Daug emocijų sukėlė ekskursijos Baltų muziejuje ir Šiaulių universiteto bibliotekoje. Čia vaikai pamatė didžiausią Lietuvoje knygą ir unikalų Centų kambarį.
Galiausiai „Valerijono“ vaistinėje apžiūrėjome vaistininkystės muziejų, patys pasigaminome lūpų balzamo žiemai – vieną sau, vieną kažkam dovanų.
Už kelionę dėkingi esame tėveliams, kurie pritarė mūsų labdaringai veiklai, finansavo dovanas senjorams ir padengė kelionės išlaidas.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas