Kviečiame į virtualią parodą, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai

2022-06-28
Atostogaujate? Tada kviečiame į mūsų virtualią parodą, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai!
„Per vaikų dienos pamoką turėjome puikią progą tapti tikrais dailininkais ir pabandyti nutapyti įžymius kūrinius, – pasakoja dailės mokytoja tapusi mama Irina Mark, turėjusi Gimnazijos sodelyje pravesti tapybos užsiėmimą. – Vaikams buvo pasiūlyta nutapyti Salvadoro Dalį paveikslą „Perlas”, Pablo Pikaso paveikslą „Moteris su gėle” bei Vincento Van Gogo paveikslą „Žvaigždėta naktis”. Man labai patiko dirbti su vaikais! Buvo smagu ir įdomu, o vaikai gražiai elgėsi ir pasirodė tikrai puikiai!“
Pasak Irinos, mokiniai patys pasirinko, kurį iš trijų paveikslų norėtų piešti, susiskirstė grupėmis ir, pasitelkę fantaziją bei piešimo priemones, kibo į darbą – jiems buvo leista atkartoti, improvizuoti, kurti bei savaip išreikšti tai, ką matė kūrinių reprodukcijose. „Šiek tiek pritrūko laiko….tačiau galutiniai rezultatai tikrai nustebino ir buvo įspūdingi!!!, – Šaunuoliai! Kai kurie vaikai paveikslus pasiliko sau, tad čia dalinomes pačiais įdomiausiais likusiais darbais bei proceso akimirkomis”, – pasakoja dailės mylėtoja Irina Mark.
Jaunieji 3A talentai kartu su klasės auklėtoja Egidija Žukauskiene nuoširdžiai dėkoja Irinai už suteiktą unikalią galimybę pajausti tikro meno poveikį nuotaikai ir sustiprinti meilę kūrybai.
O ką manote Jūs, ar mes tikri dailininkai?
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas sukurtas