Kviečiame į seminarą!

2022-09-12
Izraelio žydų agentūra ir Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija maloniai kviečia į seminarą „Konfrontacija su antisemitizmu mokyklose ir neformalaus ugdymo erdvės skaitmeniniais laikais“ (“Confronting Anti-Semitism in schools and spaces of informal education in digital times“).
Pranešėjas: Nir Kaplan, vienas iš su antisemitizmu socialinėje erdvėje kovojančios organizacijos FOA (Fighting Online Antisemitism) įkūrėjų, valdybos narys.

Seminaro data ir laikas: rugsėjo 16 d., nuo 12.00 iki 13.15 val.
Seminaro vieta: Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos aktų salė (4 aukštas), J. I. Kraševskio g. 5, Vilnius
Seminaro kalba: anglų.

Į seminarą „Konfrontacija su antisemitizmu mokyklose ir neformalaus ugdymo erdvės skaitmeniniais laikais“ kviečiama mūsų mokyklos bendruomenė, mokytojai, mokinių tėvai, Lietuvos žydų bendruomenės  LŽB nariai. Ir visi, neabejingi žydų bendruomenių gyvenimui šiuolaikiniame pasaulyje.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas