Kūrybinės matematikos dirbtuvės „Aš esu mokytojas!“

2022-05-31
Kiekvienas mokinys nors trumpam svajoja tapti... mokytoju. O mūsų Gimnazijoje svajonės tikrai pildosi!
Šiandien 6A klasės matematikos mokytojos Nataljos Samp grupės kūrybinės matematikos dirbtuvės „Aš esu mokytojas!“ prasidėjo... puikiai įrengtoje Aktų salėje. Čia „mokytoju pavirtęs“ Gabrielius Škurenka talentingai kvietė visus prisiminti, kas yra plokščiosios figūros ir kaip savo matematines žinias apie jas galime pritaikyti realiame gyvenime. O tuo metu „mokytojas“ – praktikas, matematikos uždavinius dievinantis Nikita Avin jau rengė namų darbus savo klasės draugams. 😍✍️👍
Vėliau matematinės diskusijos persikėlė į modernų Technologijų kabinetą, kur visi galėjo ne tik pasikalbėti apie statistinio tyrimo ypatumus, bet ir atlikti savo entuziazmu uždegančio „mokytojo“ Rapolo Jasiulionio (padėjėjas Joris Strupas) parengtas interaktyvias STEAM kūrybines užduotis, įgalinančias suprasti bei grafiškai pavaizduoti, kad viskas, kas mus supa šiame gyvenime tikrai nėra atsitiktinumas... 🧐🤭
Tuo metu 6 A klasės „mokine“ trumpam „pavirtusi“ „tikroji matematikos mokytoja“ Natalja teigia, kad kiekvienas mokinys yra neabejotinai talentingesnis už savo mokytoją, reikia tik jam padėti atskleisti savo gabumus. „Dvi mano puikiosios mokinės Liora Farberova ir Gabija Berger – pirmosios „mokytojos“, pergalingai startavusios mūsų pačių sugalvotame projekte, kuriame mokinys savarankiškai paruošia ir praveda pamoką savo pasirinkta, aktualia šių metų matematikos kurso tema, – pasakoja mokytoja. – Džiaugiuosi, kad visiems labai patiko ir mes kartu aktyviai bei kūrybiškai įsitraukėme į šias inovatyvias pamokas. Visi mano mokiniai su entuziazmu užsirašė į norinčiųjų „pabūti mokytojais“ eilę ir iki mokslų metų pabaigos... man neliko nei vienos laisvos pamokos! Šaunuoliai, didžiuojuosi savo mokiniais!“. 😅😅😅
😍Mūsų socialinio partnerio – organizacijos ORT dėka įdiegėme mokykloje (ir tradicinėse kabinetuose ir neformalaus ugdymo erdvėse) STEM aplinką. Gimnazijos moksleiviai ir mokytojai dalyvauja tarptautiniuose ORT organizuojamuose STEM seminaruose ir olimpiadose, patys rengia ir dalyvauja STEAM pamokose. Esame nuoširdžiai dėkingi!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas