Kibucas Ein Zivan

2022-08-10
KKL – JNF World Education Conference 2022 July 19-25
Kaip Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos mokytojų grupė tapo Žydų nacionalinio fondo Ambasadoriais Lietuvoje. 2-oji diena.
Esame be galo laimingi – Žydų nacionalinis fondas dovanojo mums stebuklingą pažintinę kelionę į kibucą Ein Zivan. Jis yra Golano aukštumų apsuptyje, vienos gražiausių Izraelio vietovių, širdyje.
Kibucas Ein Zivan buvo įkurtas 1967 metais ir šiandien turi apie 250 gyventojų. Jame galima gyventi ir dirbti. Čia vystomas viešbučio biznis, žemės ūkis (vyšnių sodai), yra maža vyninė, ir net savo šokolado fabrikas! Svetingi ir be galo talentingi kibuco profesionalai atskleidė mums vyno ir šokolado gamybos paslaptis, vaišino savo skanėstais, leido patiems pasigaminti šokoladinių saldainių.
Daugiau informacijos:
Kibucas (hebr. ‏קיבוץ‏‎ = kibuc) – Izraelyje žemės ūkiu užsiimantis ūkis, kuriame visa žemė ir gamybos priemonės yra bendra nuosavybė.
Nei vienoje valstybėje bendra nuosavybė žemės ūkyje nebuvo taip išvystyta, kaip Izraelio kibucuose. Jie suvaidino ir iki šiol vaidina svarbų vaidmenį kuriant Izraelio valstybę. Ideologinį jų pagrindą sudaro sionizmas. Tarp kibucų tikslų – išugdyti žydų širdyse meilė savo kraštui ir darbui, taip pat išmokyti kovoti už savo šalį.
Laukite tęsinio!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas