Karjeros diena

2024-06-13
Birželio 13 dieną gimnazijoje vyko Karjeros diena.
◼ Penktokai susipažino su meno profesijų atstovais – dalyvavo susitikimuose su pianistu Dariumi Mažintu ir vaikiškų knygelių autore Rasa Lazauskaite.
◼ Šeštokai turėjo galimybę išgirsti pasakojimą apie sportininko kelią ir trenerio darbą. Neišdildomą įspūdį paliko regbio žaidimas tikrame stadione!
◼ Viena septintokų klasė apsilankė vairavimo mokykloje „Perfektin“, kurioje plačiau susipažino su vairavimo instruktoriaus, mokytojo ir vairuotojo specialybėmis. O galimybė pasėdėti „mokomuke“ sukėlė nesuvaidintą džiaugsmą...
◼ Kita septintokų apsilankė Vilniaus Gedimino Technikos universitete ir susipažino su dėstytojo darbo specifika. Sužinojo, kad yra 4 pedagoginiai lygiai: asistentas, lektorius, docentas, profesorius. Mokytojas Martynas Šapurovas, kuris taip pat yra ir VGTU docentas, parodė kaip atrodo auditorijos, pavedžiojo po elektronikos, mechanikos ir transporto inžinerijos fakultetų laboratorijas, supažindino su įvairiomis specialybėmis, papasakojo, kaip, pavyzdžiui, biomechanika susijusi su protezų kūrimu. Mokiniams pavyko netgi išbandyti vairavimo simuliatorių.
◼ Aštuntokai dalyvavo viktorinoje apie profesijas, aiškinosi, kokia galėtų būti svajonių profesija, kaip nuspręsti, kokį pasirinkti kelią. Taip, tai nėra labai paprasta...
◼ Devintokai apsilankė „Avia Solutions Group“ biure. Didžiausią įspūdį paliko galimybė pasėdėti piloto kėdėje, palaikyti šturvalą ir pabandyti nutupdyti lėktuvą oro uoste. Informacija apie piloto, stiuardesės ir aviamechaniko-inžinieriaus specialybę sulaukė didžiulio vaikų susidomėjimo.
◼ Dešimtokai pabuvojo viešbutyje „ARTIS“, susipažino su viešbučio administratoriaus profesija.
◼ Vienuoliktokai sulaukė dėstytojų iš Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centro. Viešnios pristatė vizualinės reklamos gamintojo specialybę.

Už tokią plataus spektro Karjeros dieną dėkojame gimnazijos ugdymo karjerai specialistei, mokytojai Zitai Urbietienei ir visiems jos pagalbininkams, ypač mokinių tėvams!

Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas