Kaip rengti ir valdyti tarptautinius Erasmus+ projektus?

2023-04-08
Didžiuojamės, kad mūsų mokyklos atstovų komanda — direktorė Ruth Reches, direktorės pavaduotojas Tomas Giedris ir du mokytojai: hebrajų kalbos mokytoja Raisa Šapiro bei žydų tradicijų mokytojas Algis Davidavičius — Ispanijoje, Andalūzijos mieste Benalmadenoje mokėsi, kaip rengti ir valdyti tarptautinius Erasmus+ projektus.
Seminaras pasirodė itin naudingas:
👉užmegztas bendradarbiavimas su daugybe partnerių būsimiems projektams Italijoje bei Olandijoje,
👉įgyti gebėjimai rengti ir valdyti mokytojų bei mokinių mainų projektus su kitų ES šalių partnerėmis-mokyklomis,
👉pasinaudota Erasmus+ programos suteikta galimybe didinti įvairias mokytojų kompetencijas, pavyzdžiui, taip vadinamąjį „darbo šešėliavimą (angl. job shadowing).
„Esame dėkingi Erasmus+ programai ir šių mokymų organizatoriams už suteiktas reikšmingas teorines žinias ir praktinius įgūdžius, – pasakoja mokyklos direktorė Ruth Reches. – Pavyko susitarti su mokytojais iš Italijos, kurie žada atvažiuoti į mūsų mokyklą, stebėti pamokas, pasisemti patirties iš mūsų mokyklos mokytojų ir planuoti bendrus mokinių projektus“. Pasak direktorės, mokykloje jau rengiamas ir greitai su mokytojų kolektyvu bus derinamas mūsų Gimnazijos „internalizavimo“ (Erasmus+ programos prasme) planas, apie kurį dar vėliau pranešime plačiau.
Visi maloniai kviečiami aktyviai įsijungti į ES remiamas labai įdomias bei naudingas veiklas, suteikiančias puikios profesionalios patirties bei unikalių karjeros galimybių!
Programos ir jos projektų veikla finansuojama iš Europos Sąjungos lėšų.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas