Jaunųjų astronomų viktorina

2023-11-28
Mūsų gimnazijos mokiniai Daniel Golod ir Vytis Sinkevičius kartu su fizikos mokytoja Marina Glodeniene dalyvavo Respublikinėje viktorinoje „Po žvaigždėtu dangum“ Lietuvos neformaliojo švietimo agentūroje.

Vaikinai labai džiaugiasi konkurso metu susidraugavę su moksleiviais, atvykusiais iš visos Lietuvos, išbandę komandinį darbą, sužinoję labai daug naujų dalykų bei patobulinę gamtos mokslų žinias, įvairias kompetencijas ir įgūdžius.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas