Jau galvojate apie būsimas studijas?

2023-03-04
„Galimybių iš tiesų yra labai daug, todėl verta išklausyti įvairių patarimų“, – mano mūsų Mokinių taryba, į Šolomo Aleichemo ORT gimnaziją pakvietusi Pasaulio lietuvių studentų organizacijos prezidentą Dovydą Šotlandą. Jis itin įdomiai mūsų vyriausių klasių mokiniams papasakojo apie stojimo į užsienio aukštąsias mokyklas galimybes, atsakė į aktualiausius klausimus ir pakvietė visus bendradarbiauti su šia puikia organizacija, nuoširdžiai padedančia visiems susidomėjusiems.
Ačiū, Dovydai ir Pasaulio lietuvių studentai!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas sukurtas