Izraelyje vyko daininkės Nechamos Lifšicaitės garbei skirtas koncertas

2022-11-19
Izraelyje, Tel Avivo „Einav Center“ koncertų salėje vyko daininkės, „žydų lakštingala“ vadinamos Nechamos Lifšicaitės garbei skirtas koncertas. Jidiš kalba dainavo vaikai iš Lietuvos ir Izraelio. Mūsų Gimnazijos direktorė Ruth Reches turėjo progą dalyvauti puikiame renginyje kartu su Nechamos Lifšicaitės dukra Roza Litay, Naomi Šemer, parašiusios dainą „Jerušalaim šel zahav“ dukra Lali, smuikininku Borisu Traubu, projekto vadove Laimute Semėniene, išeivių iš Vilniaus ir Vilniaus krašto asociacijos Izraelyje pirmininke Mickey Kantor, išeivių iš Vilniaus ir Vilniaus krašto asociacijos valdybos nariu Shmuel ben-Zvi.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas