Išvyka į Čekijos mokslo centrą IQLANDIA

2022-10-23
„Pasakyk man, ir aš pamiršiu. Parodyk man, ir gal prisiminsiu. Įtrauk mane, ir aš suprasiu“ (Konfucijus). „Smagus laikas kartu, įdomūs bandymai ir atradimai lydėjo mus edukacinės kelionės į Čekijos mokslo centrą IQLANDIA metu“, – savo pasakojimą pradeda smalsūs mūsų Gimnazijos 8-11 klasių mokiniai, kurie kartu su matematikos mokytojais Igoriu ir Violeta bei anglų kalbos mokytojomis Tamara ir Zita šį savaitgalį susipažino su įvairiais mokslo stebuklais, išbandė šimtus interaktyvių eksponatų, dalyvavo eksperimentuose. Moksleiviai džiaugėsi ir moderniu 3D Planetariumu, kuriame keliavo į Visatos tolius.
Mokiniai ir mokytojai žada nesustoti. Visi yra pasiryžę ir toliau plėsti akiratį bei sėkmingai semtis žinių, įgyvendindami STEAM (Science, Technology, Engineering, Art & Math) strategiją mūsų gimnazijoje.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas sukurtas