Istorija per muziką

2022-04-22
Mūsų gimnazijoje šiuos mokslo metus vyksta visų mokinių labai mėgstamas, nuostabus projektas „Istorija per muziką“ su žydų tradicinės muzikos kolektyvu „Klezmer Klanen“. Prieš atostogas jaunieji 6, 7 ir 9 klasių muzikos gerbėjai meninio įkvėpimo sėmėsi pamokose: „XX a. muzikai litvakai“ ir „Litvakų istorija ir kultūra“.
Pasak muzikos mokytojos Jovitos Štikelienės, moksleiviai išgirdo daug įdomios informacijos apie tradicinį muzikavimą, klausėsi unikalių dainų jidiš kalba ir nuotaikingų instrumentinių kūrinių, atsakinėjo į lektorės Rasos Vaičiūlytės pateiktus klausimus.
Dėkojame visiems projekto organizatoriams ir dalyviams už pačią didžiausią dovaną – muziką, kuri suartina žmones širdimi ir dvasia bei leidžia patirti tas pačias emocijas. Ypač šiuo nelengvu metu.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas sukurtas