Ir vėl sveikiname Davidą!

2022-09-16
Mūsų pasididžiavimas – 6B klasės mokinys, „absoliutus optimistas“ David Mažeika, kuris jau ne pirmus metus garsina savo ir mūsų mokyklos vardą sporto pasaulyje! 2022 m. Lietuvos Respublikos suaugusiųjų ir jaunių buriavimo čempionate Nidoje jis dalyvavo su 7B klasės draugu Vytu Sinkevičiumi. Sveikiname, vyrai, esate tikri šaunuoliai!
„Sunkios sąlygos grūdina, – teigia David Mažeika. – Iškovota antra vieta absoliučioje Optimist U-16 įskaitoje. Didelis dėkui treneriams Astai Pajarskienei ir Vytautui Gustui ir visiems mano mylimos Gimnazijos mokytojams, draugams ir klasiokams, kurie nuolat palaiko“.

Dėmesio! Maloniai kviečiame visus mokyklos bendruomenės narius aktyviai dalintis savo pasiekimais visose gyvenimo srityse! Lauksime Jūsų reportažų el. paštu nasamp333@yahoo.com
Būkite sveiki ir laimingi!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas