Hulos ežeras

2022-08-19
KKL – JNF World Education Conference 2022 July 19-25
Kaip Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos mokytojų grupė tapo Žydų nacionalinio fondo Ambasadoriais Lietuvoje. 2-oji diena.
Tokį puikų, karštą ir saulėtą Šabo vakarą, kaip šiandien, mes prisimename mūsų edukacinę kelionę į Žydų nacionalinio fondo Keren Kaymeth leIsrael (JNF-KKL) išpuoselėtą draustinį ir lankytojų centrą prie Hulos ežero.
Hula yra geriausia vieta pasaulyje, kur galima pamatyti paukščių gyvenimą savo akimis. Ir jei jums atrodo, kad tai „mėgėjams“, ornitologams ar paukščių stebėtojams, tai reiškia, kad jūs dar neaplankėte Hulos ežero. Tai kažkas neįtikėtino! Jūs turite tai pamatyti bent kartą gyvenime!
Mums pasisekė aplankyti naują „Kakalio“ lankytojų centrą, pavadintą buvusio Kanados ministro pirmininko ir puikaus Izraelio draugo Stepheno Harperio vardu. Centre mums parodė ir JNF lėšomis sukurtą filmą apie šią unikalią pasaulio paukščių stebėjimo vietą.
O dar...
Aplink Hulos ežerą nutiestas pėsčiųjų takas, kuriame įrengti specialūs taškai paukščių stebėjimui. Šiuo taku galima keliauti ne tik pėsčiomis, bet ir dviračiu, arba golfo karučiu, kurį galima išsinuomoti vietoje.
Tačiau įdomiausia atrakcija – užmaskuota priekaba, leidžianti privažiuoti kuo arčiau laukinių gervių pulkų. Ir nors priekaba juda traktoriaus pagalba, tai neatbaido paukščių, kurie jau yra pripratę prie variklio garso. Traktoriai paukščiams tiekia maistą, kad jie nenuniokotų aplinkinės dirbamos žemės, todėl traktoriaus garsas tik vilioja gerves.
Mes visi buvome labai laimingi...
Būkite ir Jūs laimingi – gero Šabo!
Ačiū „Kakaliui – Keren Kaymeth leIsrael“ KKL – JNF , ačiū mūsų nepakartojamam gidui Ilyai Pevzneriui, Žydų nacionalinio fondo Švietimo skyriaus diasporoje edukacinių programų direktorei Victoriai Rave Spivak, ir visiems, visiems!
Laukite tęsinio!

Akimirkos iš Hulos ežero.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas