Happy 142 anniversary to our dear ORT!

2022-04-12
Happy 142 anniversary to our dear ORT! ❤
It is a day to celebrate and be happy!
On behalf of Sholom Aleichem ORT High School, we would like to congratulate ORT organization for completing 142 wonderful years!
As always we feel great support, care and it is amazing to be the part of your amazing team!. All our students and teachers send best wishes and warmest regards.🤝
We wish you all the success for the following years to come and to continue to amaze the world with your achievements. It is not just a special occasion, it is an anniversary of a family that only got stronger and grew bigger against all odds
Happy birthday, ORT!
https://ortinlithuania.ort.org/lithuania_today.htm

Jau ne vienerius metus Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija glaudžiai bendradarbiauja su ORT‘u – šios organizacijos dėka gimnazijoje įkurtos technologijų, chemijos, fizikos laboratorijos, gimnazijos moksleiviai ir mokytojai dalyvauja tarptautiniuose ORT organizuojamuose STEM seminaruose ir olimpiadose. ✡️
Šis bendradarbiavimas gimnazijai svarbus ir dėl mokinių ateities perspektyvos: ORT‘as – tai platus švietimo tinklas, gimnazistams leidžiantis pasijusti didelės, veiklios bendruomenės dalimi. Gimnazijos mokiniams atsiveria tarptautinės savirealizacijos galimybės, pažangesni tobulėjimo metodai bei modernūs mokymosi būdai.
✌️🤝Šiais metais kovo 18 d. organizacija ORT šventė gimtadienį. Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos vardu nuoširdžiausiai sveikiname ORT organizaciją švenčiant 142 šlovingus sėkmės metus.
🥰🥰🥰Mes kartu jau daugiau nei dešimtmetį ir visus šiuos metus jaučiame palaikymą, rūpestį, jaučiamės laimingi ir džiaugiamės, kad galime būti jūsų nuostabios komandos dalimi! Nėra abejonės, kad mūsų gimnazijai tapote neįkainojami. Mūsų mokiniai taip pat siunčia geriausius linkėjimus ir džiaugiasi, būdami šios nuostabios bendruomenės dalimi. Viliamės ir tikimės, kad ateinančius metus ORT ir toliau šlovingai tarnaus kilniems tikslams.❤️😍
Jūsų išskirtiniai darbai pasako daugiau nei žodžiai, mielieji ORT!
Linkime sėkmingų ilgų metų.
Su gimtadieniu! 🎈🎁✌️
http://globalaid.ort.org/
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas sukurtas