Gimnazijos įvertinimas

2020-05-07

Šolomo Aleichemo ORT gimnazija nori dalintis džiugia žinia!

Vakar žiniasklaidoje buvo paskelbtas puikus mūsų mokyklos įvertinimas: tarp mokyklų, kurios nedaro mokinių atrankos, Šolomo Aleichemo ORT gimnazija pateko į geriausiųjų dešimtuką ir užėmė garbingą 6 vietą.

Šios sėkmės pagrindą sukūrė buvęs gimnazijos direktorius Miša Jakobas ir puikus pedagogų kolektyvas. Gimnazijos pedagogai su mokiniais dalijasi savo žiniomis, patirtimi, bet svarbiausia – širdimi.

Žinoma, negalima pamiršti ir būtina paminėti gimnazijos mokinius, kurie vertina mokslo svarbą ir suvokia išsimokslinimą kaip vertybę. Gimnazistai kryptingai dirba kurdami savo ateitį, mokosi, dalyvauja projektuose, kurie plečia pasaulėžiūrą su mokykloje gautomis teorinėmis žiniomis.

Viliamės, kad mūsų gimnazija ir toliau pateisins čia besimokančių mokinių lūkesčius ir sėkmingai sieks mokslo aukštumų.

Žurnalas „Reitingai“ jau septintus metus vertino šalies gimnazijų pasiekimus ir pristatė institucinį visų šalies gimnazijų reitingą. Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija užima net 21 pozicija aukštesnę vietą nei pernai – pernai gimnazija buvo reitinguojama 27-oje vietoje.

Savo atsiliepimą šandien atsiuntė praėjusių metų abiturientų klasės auklėtoja Rita Sakalauskaitė

Septyniolika XVIII laidos abiturientų sėkmingai išlaikė brandos egzaminus ir baigė gimnaziją. Ši sėkmė neatsitiktinė, nes šios laidos mokinių požiūris į mokslą buvo labai rimtas. Jau II (X) klasėje dauguma žinojo, kokį tolimesnį kelią rinksis, todėl sudarydami individualiuosius ugdymo(si) planus tikslingai rinkosi dalykus ir jų nekeitė.

Šios klasės gimnazistai išsiskyrė aukšta mokymosi motyvacija, žingeidumu. Nemaža dalis mokinių aktyviai dalyvavo įvairiuose seminaruose, paskaitose, projektuose. Rimtai ruošėsi olimpiadoms ir jose sėkmingai dalyvavo.

Šie faktoriai lėmė, kad visi gimnazistai sėkmingai įstojo į pasirinktas aukštąsias mokyklas ir jose tebestudijuoja.

Ruth Reches, l.e.p. Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos direktorė
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas sukurtas