Gimnazijos erdvių dezinfekcija

2022-01-24
Praėjusį savaitgalį mūsų gimnazijoje atlikta bendrųjų erdvių dezinfekcija prieš COVID-19, gripo bei kitus virusus ir bakterijas. Linkime visiems puikios sveikatos! Ir maloniai primename, kad tik kartu laikydamiesi saugumo reikalavimų, užtikrinsime mūsų visų – mokinių bei darbuotojų saugumą ir galimybes tęsti saugią ugdymo veiklą! Dėkojame visiems už atsakingą elgesį.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas sukurtas