Gimnazijos bendruomenė dėkoja Dinai Turevsky, Simai Ofir ir Alex Nemov!

2023-02-09
Mūsų draugiška Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos bendruomenė nuoširdžiai dėkoja Tu bi-Švat šventės metu pas mus viešėjusiems vadovams („madrichim“) iš organizacijos Netaim, Izraelio: Dinai Turevsky, Simai Ofir, Alex Nemov. Jų nepaprastai įdomūs, smagūs ir prasmingi žaidimai, šventiniai vaidinimai, šokiai, dainos, diskusijos ir kitos kūrybinės veiklos su mūsų Gimnazijos 1-9 klasių moksleiviais – padarė didžiulį įspūdį visiems dalyviams ir sukėlė daug džiaugsmo bei šilumos visų širdyse! Toda raba! Ačiū visiems, lauksime naujų susitikimų!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas