Gimnazijoje lankėsi Žydų nacionalinio fondo atstovės

2022-05-04
Mūsų garbingi svečiai – Žydų nacionalinio fondo atstovės iš Izraelio Aviva Ratchik ir Larisa Federmesser. Izraelio nepriklausomybės minėjimo išvakarėse Gimnazijoje vyko susitikimai su mokytojais, edukaciniai užsiėmimai įvairiose klasėse.
Esame nuoširdžiai dėkingi mūsų aktyvioms bendradarbiavimo partnerėms už reikšmingą indėlį stiprinant Lietuvos ir Izraelio draugystės ryšius!
„Mums yra didelė garbė ir malonumas pristatyti Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos kolegoms ir moksleiviams Žydų nacionalinio fondo veiklą, apie Izraelį ir sionizmo istoriją“, – teigė A. Ratchik ir L. Federmesser.
Ypatingo susidomėjimo susilaukė jų pasakojimas apie Izraelio valstybės simbolius, apie unikalią krašto geografiją, vandens resursus, apie apželdinimo iššūkius ir apie šalies įdomybes.
Vyresnių klasių mokiniai džiaugėsi, mokytojų iš Izraelio naudojamo interaktyvaus žaidimo pagalba galėdami susipažinti su garsiausiomis Izraelio valstybės mokslo ir praktikos inovacijomis, progresyviomis technologijomis bei „start-up“ kompanijomis.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas