Gimnazijoje apsilankė mokytojų delegacija iš Vokietijos

2022-10-01
Didžiuojamės, kad mūsų Gimnazijoje apsilankė mokytojų delegacija iš Vokietijos: Izraelio žydų agentūros (The Jewish Agency for Israel) ir Europos Janušo Korčako akademijos (The European Janusz Korczak Academy) organizuotos, pedagogams skirtos edukacinės kelionės „LITVAKAI – jų istorijos, naikinimo ir dvasinio paveldo įtaka Žydų Švietimui“ dalyviai.
Mūsų bendruomenės vardu nuoširdžiai dėkojame šio susitikimo organizatoriams – dr. Stanislav Skibinski (Izraelio žydų agentūros Edukacinės programos Vokietijai direktoriui ir vyriausiajam atstovui, Europos Janušo Korčako Akademijos direktoriui), dr. Michael Yedovitzky, (Izraelio žydų agentūros Edukacinės veiklos Vokietijoje ir Vidurio Europoje Departamento direktoriui) ir projektų koordinatorei Miriam Vynograd.
Mūsų svečių organizuotas seminaras „Konfrontacija su antisemitizmu mokyklose ir neformalaus ugdymo erdvės skaitmeniniais laikais“ (“Confronting Anti-Semitism in schools and spaces of informal education in digital times“) susilaukė didelio mūsų Gimnazijos bendruomenės susidomėjimo.
Mūsų svečiai taip pat reiškia malonią padėką mums ne tik už pagalbą organizuojant šį seminarą ir gražų bendradarbiavimą: „Mes visi buvome sujaudinti šiltu priėmimu ir labai draugiška bei jaukia atmosfera mokykloje. Labai ačiū visiems! Mūsų mokytojams buvo itin įdomu ir naudinga pabendrauti su Jūsų šauniais mokytojais! Taip pat mus sužavėjo mokinių skaičius Gimnazijoje, didžiulės šviesios mokymosi bei poilsio erdvės ir Gimnazijos techniniai pajėgumai“. O savo širdžių šilumą mūsų svečiai skyrė specialiai jiems Šolomo Aleichemo trečiokų surengto Šabato dalyviams: „Tai buvo jaudinančios ir nepamirštamos akimirkos!“.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas