Gero Šabo linki 9a klasė!

2022-10-28
„Shabbat Shalom! Gero Šabo! שבת שלום“, – ne tik mokyklos bendruomenei, bet ir mylimam Vilniui – Lietuvos Jeruzalei – linkėdami mūsų Gimnazijos 9A klasės talentai, pakvietė visus į teatralizuotą ekskursiją po žydišką Vilnių...
„Mes visi esame taip toli nuo to senojo Vilniaus, jog neliko vietos ilgesiui. Kartais padvelkia Vilniumi svetimoje šalyje – atidarai langą Londone ar Niujorke ir matai kaštonmedį, kuris primena vaikystę čia. Kur mes bebūtumėte, kiekvienas mūsų savo sieloje turime gabalėlį savo mylimo miesto – meilę savo palikimui, meilę „mame lošn“ jidiš. Likimas nepagailėjo Vilniaus žydų miesto, bet menkiausia prisiminimų gaidelė atgaivina tuo meto vilniškius tipus: lyg jie būtų gyvi ir dabar vaikščiotų Vilniaus gatvėmis. Ir jokiais būdais neabejokite: viskas, ką šiandien išgirdote – tai gyvas istorijos liudijimas apie miestą, apie konkrečias jo vietas, kur gyveno, kūrė ir veikė realūs Lietuvos Jeruzalės žmonės“, – teigė Abraomas Karpinovičius.
Ypatingai didelis „ačiū“ už puikų vaidinimą 9A klasės auklėtojai Evelinai Karčiauskienei ir bravo mūsų artistams:
👏David Farberov
👏Goda Paberžytė
👏Simona Zilber Žukovskaja
👏Natan Šmelkinas
👏Artūras Kočnevas
👏Emilis Bajoras
👏Ignas Vigėlis
👏Dominykas Sirvydis
👏Emilija Peleckytė
👏Margiris Preikšas
👏Ingvaras Mameniškis
Didžiuojamės, kad esame viena didelė ir draugiška Šolomo Aleichemo šeima!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas sukurtas