Gero Šabo!

2023-03-03
„Shabbat Shalom! Gero Šabo! שבת שלום“, – Jums linki patys mažiausieji (ir ne tik!) mūsų Gimnazijos mokiniai. Mylimos Purim šventės jie laukia itin kūrybiškai – kartu su tėveliais ir savo klasės auklėtojomis kurdami neįtikėtino grožio karnavalinius kostiumus! Ir tada visai nesvarbu, kieno kostiumas gražesnis, nes gražiausios yra mūsų visų laimės šypsenos! Tegu šis Šabatas atneša šilumos ir džiaugsmo Jūsų namams!
Didžiuojamės, kad mūsų didelė ir draugiška Šolomo Aleichemo šeima savo širdyse visada kartu per Šabatą.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas