Gamtos pasaulis lentynose

2024-03-25
Naujos knygos – pasaulio bestseleriai! – laukia Jūsų bibliotekoje.
„Raizgus gyvenimas“ – dr. Merlinas Sheldrake‘as tyrinėja fantastišką, keistą ir nuostabų grybų pasaulį. Šie beveik visą gyvybę Žemėje palaikantys organizmai (nei augalai, nei gyvūnai...) niekuomet nepaliauja stebinti. Grybai sprendžia užduotis neturėdami smegenų ir pribloškiamai manipuliuoja gyvūnų elgesiu. Jie geba virškinti plastiką ir sprogmenis, o „miško internetu“ jungia augalus. Norėtumėte sužinoti daugiau?...
„Dinozaurai. Naujas žvilgsnis“ – knyga, įkvepianti paleontologijos mokslui gyvybės! Per pastaruosius dvidešimt metų dinozaurų tyrimai tapo tikra mokslo disciplina, kurią vis plečia naujausios technologijos. Būtent jos atskleidžia dinozaurų kauluose slypinčias paslaptis, o mes galime sužinoti jau ne tik šių išnykusių gyvūnų spalvą ar galimą didžiausią greitį, bet ir tai, kaip jie rūpinosi jaunikliais.
„Gyvybės triumfas. Dešimt didžių evoliucijos išradimų“. Iš kur atsirado gyvybė? Kaip susikūrė DNR? Kas yra sąmonė? Kodėl mirštame? – tai tik keletas iš daugelio klausimų, į kuriuos knygoje bando atsakyti biochemikas Nick Lane.
Į biblioteką kviečiami mokiniai, kurie dar nesugalvojo projektinių darbų temos – galbūt idėja gims čia?

Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas sukurtas