Gamtamoksliniai tyrimai gabiesiems

2024-01-17
Gabieji mokiniai mūsų gimnazijoje turi galimybę gilinti žinias.
● Papildomo gamtamokslinių tyrimų modulio programa 5-6 klasių gabiems mokiniams sudaro galimybę planuoti ir savarankiškai atlikti mokslinius eksperimentus, susipažinti su įvairiomis mokslinių tyrimų metodikomis ir jas įvaldyti, kelti hipotezes ir analizuoti tyrimų rezultatus.
● Per šiuos mokslo metus mokiniai tyrė augalus – nustatė medžių amžių ir aukštį, pasigamino drėgmės matuoklį ir tyrė augalų judesius.
● Ką tik pradėjo mitybos ciklą – tyrinėjo tirpalų savybes, patys išbandė gamtinių ir dirbtinių indikatorių spalvų pokyčius. Taip pat sužinojo, kokie produktai – šarminantys ar rūgštinantys – turi sudaryti didžiąją maisto raciono dalį. O jūs ar žinote, kad rūgščioji citrina puikiai šarmina organizmą?
● Mokėsi nustatyti nitratų ir nitritų kiekį pasirinktuose vaisiuose ir daržovėse bei suprasti, ar jie pavojingi žmogaus sveikatai.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas sukurtas