Festivalis „Nuo rimto iki juokingo – vienas žingsnis“

2023-03-18
Mūsų Gimnazijos šokių „žvaigždutės“, žydų kultūros padangėje rūpestingai įžiebtos talentingos choreografės, mylimos mūsų mokyklos šokių mokytojos Natalios Rapoport, dalyvavo festivalio „Nuo rimto iki juokingo – vienas žingsnis“ programoje, spektaklyje skirtame 700-ąsias daugiakultūrinio Vilniaus metines paminėti ir Lietuvos bei Ukrainos draugystei palaikyti.
„Vaikai buvo širdingai sutikti žiūrovų, – pasakoja mokytoja Natalia. – Visi labai stengėsi, laikėsi scenoje, kaip tikri artistai. O dar... spektaklyje savo dainą nuostabiai dainavo Rebecca Stephanie Cohen. Žodžiu – Gimnazijos kolektyvas Simcha, kas iš hebrajų verčiasi "džiaugsmas", dovanojo tikrąjį meno grožio džiaugsmą renginio dalyviams“.
Bravo ir ačiū vieninteliam ir nepakartojam kolektyvui Simcha iš Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos ir jo vadovams!
Didžiuojamės savo talentais:
🌟️Rebecca Stephanie Cohen
🌟️Abel Kapustina
🌟️Garaitė Tėja
🌟️Karčauskaitė Austėja
🌟️Šimkonytė Meda
🌟️Bolotina Jelizaveta
🌟️Cohen Mishele Eden
🌟️Čeliadin Emil
🌟️Gaidukevičiūtė Kotryna
🌟️Pogosov Alan
🌟️Leila Vilesko
🌟️Aistė Kovalenskaitė
Tegyvuoja Simcha!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas sukurtas