Džiaugiamės Chanuka su 7b klase!

2022-12-22
Chanuka toliau žengia stebuklingos šviesos įžiebimo žingsnius per mūsų Gimnaziją. Šį kartą – visi kartu džiaugiamės Chanuką su 7B klase. Ar galite įsivaizduoti, kad moksleiviai patys sukūrė scenarijų, pasidalino vaidmenis ir pastatė puikų Chanukai skirtą spektaklį O visam kūrybiniam darbui vadovavo septintokė Naomi Gurevičiūtė! Jau tiek daug šviesos uždegė žiūrovų širdyse jaunieji talentai! Ačiū! Gražios ir Jums Chanukos! Užsukite į svečius!
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas