Devintokų virtualus susitikimas su Specialiųjų poreikių moksleiviais iš mokyklos „Galim“

2022-04-10
Artėjant Pesach šventei, mūsų gimnazijos 9 klasės mokiniai virtualiai susitiko su Specialiųjų poreikių moksleiviais iš mokyklos „Galim“, esančios Haderoje, Izraelyje, mokiniais. Šios mokyklos mokiniai domisi ekologija, aplinkosauga bei gamta. O kaip žinia – prieš Pesach šventę svarbu sutvarkyti savo aplinką. Kolegos iš mokyklos „Galim“ pasidalino receptu, pagal kurį mūsų devintokai pagamino langų valymo skystį: obuolių actas, vanduo, keli lašai eterinio levandos aliejaus. Dabar 9 klasės langai blizga!
Šiais metais Pesach šventė prasideda balandžio 14-ąją, ketvirtadienį ir baigiasi balandžio 23-ąją, šeštadienį.
Adresas: J. I. Kraševskio g. 5, LT-08118 Vilnius
Tel.: (8 5) 241 0235
El. paštas: rastine@aleichemo.vilnius.lm.lt
Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė.
Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.
Mokomoji kalba – lietuvių.
Kodas: 190009352
Gimnazija teikia bendrąjį pradinį, pagrindinį ir 
vidurinį išsilavinimą.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių 
asmenų registre.
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija

©

Dizainas ir programavimas